• Włóknina zabezpieczająca...

  AM Safe

  Koce zabezpieczające to miękka i wytrzymała włóknina przeszywana. Występuje w formie prostokątów o różnych wymiarach. Służy do ochrony powierzchni gładkich oraz przedmiotów przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki swoim właściwościom są przydatne zarówno dla firm jak i indywidualnych konsumentów.


  W szybki i wygodny sposób można zabezpieczyć swoje cenne przedmioty podczas transportu, w trakcie prac remontowych, budowlanych i naprawczych. W przemyśle wykorzystywany jest m.in do zabezpieczania pół produktów, jako warstwy chłonne przy produkcji laminatów, ocieplania odzieży wierzchniej, jako podkład przy układaniu podłóg z tworzyw, a także w branży meblarskiej jako między warstwy.


  The Pulpit Rock
  KOCE ZABEZPIECZAJĄCE
  The Pulpit Rock
  MATY OCHRONNE
  The Pulpit Rock
  MATY MALARSKIE
 • Biowłóknina z nasionami traw...

  AM Green

  BiowłókninaElikopolGreen® to geotekstylia powstałe z odpadów bawełnianych i bawełnopodobnych ze starannie wyselekcjonowanymi nasionami traw wewnątrz włókniny. Włóknina pełni rolę nośnika nasion aby zapewnić bezpieczny i stabilny wzrost trawy. Jest w formie rolki którą można bezpośrednio rozwijać na glebę aby stworzyć trawnik.


  Dzięki odpowiednio dobranym proporcjom jest to idealny sposób na proste i szybkie tworzenie trawników w celach optycznych, ale także do zabezpieczania stromych terenów, skarp przy drogach i autostradach, nasypów kolejowych, wałów przeciwpowodziowych oraz terenów przemysłowych.

 • Włóknina przemysłowa...

  AM Pro

  W wielu branżach i sektorach przemysłu włókniny należą do niezbędnych surowców, które muszą być brane pod uwagę w planowaniu budowlanym oraz produkcyjnym. Szczególnie ważne w takich obszarach jak wykończenia wnętrz, izolacja – tłumienie dźwięku, budowa ścian i sufitów.


  W budownictwie włókniny doskonale chronią, izolują i uszczelniają w szerokim zakresie. W przemyśle używane jako materiał filtrujący, izolacja cieplna i dźwiękowa oraz jako warstwy zabezpieczające przed czynnikami mechanicznymi.

 • Fizelina dekoracyjna...

  AM Nice

  Flizelina to gładka kolorowa wstęga o wysokich walorach estetycznych. Powstaje z połączenia włókien syntetycznych i jest obrabiana termicznie aby uzyskać idealną powierzchnię o mocno nasyconym kolorze. Występuje w kilkudziesięciu wariantach kolorystycznych jedno oraz dwukolorowych.


  Może posiadać nadruk lub dodatki ozdobne w postaci brokatu, naklejek albo metalizowanej powłoki. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem szczególnie wśród florystów, dekoratorów i artystów tworzących stroiki okolicznościowe.

 • O firmie

  Tradycja i doświadczenie...

  Firma AMANDA zajmuje się od 1990 roku produkcją szerokiej gamy produktów włókienniczych o szerokim zastosowaniu. Obecnie jest wiodącym producentem wyrobów włókninowych o najwyższej jakości które cieszą się powodzeniem w wielu krajach Unii Europejskiej. Oferując szeroką paletę produktów do wykorzystania w różnych branżach takich jak motoryzacja, higiena, filtracja, budownictwo, gospodarstwo domowe, ocieplacze, firma może sprostać niemal wszystkim życzeniom klientów.

 • Misja

  O naszej produkcji...

  Włókniny są materiałem o wyjątkowo szerokim zakresie zastosowania, wykorzystują wszelkie zalety materiałów naturalnych oraz możliwości nowoczesnej chemii włókienniczej. Produkty włókiennicze mogą być wytwarzane w niezliczonej liczbie odmian i profili. W zależności od potrzeb można uzyskać szeroki zakres właściwości np. ogniotrwałość, plastyczność, światłotrwałość, przewodność, twardość, gęstość etc.


  Do wytwarzania produktów używamy wyłącznie wysokowartościowych surowców od sprawdzonych dostawców. Wybierane precyzyjnie komponenty, nowoczesny sposób wiązania i sprawdzone technologie maszynowe sprawiają, że włókniny produkowane przez firmę AMANDA są uniwersalnym materiałem o najwyższej jakości. Zaufało nam wiele światowych producentów, którzy ufają wysokiej jakości zarówno produktów jak i współpracy.

 • Wizja

  Jak to robimy...

  AMANDA nieustannie rozwija się od ponad 20 lat. Zarówno park maszynowy, technologie jak i produkty ulegają przez cały czas ulepszeniom i modyfikacjom aby dostosować się i reagować na zmieniające się zapotrzebowanie rynkowe. Oferujemy naszym klientom nowe pomysły produktów i rozwiązania techniczne, wspólnie z nimi szukając nowych zastosowań włóknin.


  Oferujemy naszym partnerom pełne wsparcie techniczne oraz logistyczne. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz nowe pomysły i innowacje. Jesteśmy lojalni i odpowiedzialni wobec swoich klientów, współpracowników, społeczeństwa i środowiska naturalnego. Jesteśmy partnerem elastycznym i przyjaznym, rzetelnym i godnym zaufania.

 • Cele

  Do czego dążymy...

  Jesteśmy nastawieni na wysoką jakość produktów mając na uwadze zadowolenie i potrzeby klienta. Firma posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008, prowadzi system kontroli zaopatrzenia oraz produktu gotowego, posiada atesty i certyfikaty na oferowane produkty, prowadzi działania mające na celu ochronę środowiska oraz współpracuje z organizacjami pożytku publicznego.

404

Page is not available.

The page you have requested is either removed or temporary unavailable.

You may close this and continue browsing, we will mark this as unavailable for now if possible.